NAJBLIŻSZE KURSY – Katowice

Kurs Trener Personalny Katowice

Uwielbiasz aktywność fizyczną i chcesz zajmować się sportem na co dzień? Masz ochotę dzielić się wiedzą i motywować innych do pozytywnych zmian? Kurs na trenera personalnego na Akademii Trenerów Sportu w Katowicach pozwoli Ci zarabiać na tym, co jest dla Ciebie przyjemnością. O to właśnie chodzi w pracy! Im wcześniej się zapiszesz, tym szybciej zaczniesz wykonywać swój wymarzony zawód.

Dlaczego kurs trenera personalnego w Katowicach jest odpowiedni dla Ciebie?

Zainteresowanie sportem i zdrowym stylem życia w ostatnich latach znacząco wzrosło. Dlatego wiele osób decyduje się na współpracę z osobistym trenerem, który dobierze treningi do ich indywidualnych potrzeb.

Jak zostać trenerem personalnym? Wbrew pozorom nie trzeba kończyć długich i skomplikowanych studiów. Wystarczy odbyć 50-godzinny kurs na trenera personalnego w Katowicach. Zawarta jest w nim wyłącznie praktyczna wiedza przydatna w zawodzie. Dzięki temu nie tracisz czasu na przyswajanie pobocznych informacji, niezwiązanych z codzienną pracą trenera, ale poznajesz specyfikę treningów w pigułce.

To umożliwia zdobycie kwalifikacji i umiejętności, które pozwalają stać się ekspertem w swojej dziedzinie. Tym samym Twoja pasja zmienia się w sposób na życie, a Ty każdego dnia czerpiesz satysfakcję z zarabiania na tym, co kochasz. Zyskują na tym również Twoi klienci, którym z zaangażowaniem pomagasz osiągać wyznaczone cele.

Kurs trenera personalnego w Katowicach – dla kogo?

Kursy na Akademii Trenerów Personalnych stworzone są dla osób, które pasję do sportu chcą realizować na wszystkie możliwe sposoby. Powinieneś zostać trenerem personalnym, jeśli:

• ruch i aktywność fizyczna to nieodłączne elementy Twojego dnia,
• chcesz promować zdrowe podejście do sportu i aktywny styl życia,
• jesteś gotowy dzielić się z innymi wiedzą, motywować ich do działania i kierować indywidualnymi treningami.

To powinno rozwiać wszelkie wątpliwości – kurs na trenera personalnego w Katowicach jest dla Ciebie!

W dzisiejszych czasach wiele osób odczuwa potrzebę uprawiania sportu – dla zdrowia, dla wyglądu, dla przyjemności. Dlatego ktoś taki jak osobisty trener staje się coraz bardziej potrzebny. Twoja pasja do aktywności fizycznej i rosnące zapotrzebowanie w tej dziedzinie to idealne połączenie – od wykonywania tej pracy dzieli Cię tylko 50 godzin kursu!

Jak przebiega kurs trener personalny na Akademii Trenerów Sportu w Katowicach?

Kurs odbywa się w trybie weekendowym lub od poniedziałku do niedzieli i prowadzony jest przez doświadczonych trenerów. Jego zaliczenie daje Ci uprawnienia do wykonywania zawodu w postaci certyfikatu ukończenia kursu oraz międzynarodowej legitymacji.

Zajęcia obejmują bloki tematów teoretycznych oraz praktycznych. Pierwsza część pozwoli Ci poznać najważniejsze w Twojej pracy aspekty ludzkiego organizmu oraz dowiedzieć się więcej o rodzajach treningów, dietetyce oraz pracy z różnymi grupami osób.

Część praktyczna kursu na trenera personalnego w Katowicach obejmuje m.in. naukę poprawnego przeprowadzania ćwiczeń, obsługi sprzętu i szczegółowych aspektów treningów z klientem.

Kurs trener personalny Torun
kursy trenerskie
kurs trenera personalnego Toruń
kurs trener osobisty

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności