NAJBLIŻSZE KURSY – KIELCE

KURS INSTRUKTORA FITNESS W KIELCACH

Uwielbiasz aktywność fizyczną, a sala fitness to dla Ciebie wymarzone miejsce pracy? Zapisz się na kurs instruktora fitness w Kielcach i zyskaj możliwość zarabiania na tym, co robisz z własnej woli. Na Akademii Trenerów Sportu uzyskasz umiejętności i kwalifikacje potrzebne, by prowadzić grupy fitness, pracować na siłowniach i basenach czy też prowadzić obozy sportowe.

Co zyskasz, wybierając kurs instruktora fitness w Kielcach?

To, jak rozwinie się Twoja kariera instruktora po naszym kursie, zależy w dużej mierze od Ciebie. Profesjonalne podejście i chęć rozwoju pozwolą Ci stawać się coraz lepszym specjalistą. Nie da się jednak zaprzeczyć, że na samym starcie Twoją pozycję ugruntuje ukończenie kursu poprowadzonego według autorskiego programu przez najlepszych wykładowców i trenerów, przy użyciu profesjonalnego sprzętu, w nowoczesnej przestrzeni sportowej.

Takie doświadczenie jak kurs instruktora fitness w Kielcach na Akademii Trenerów Sportu to silna podstawa składająca się z wiedzy i umiejętności niezbędnych do bycia ekspertem w swojej dziedzinie. Nasze kursy i szkolenia bazują na praktyce, dlatego nawet zagadnienia teoretyczne mają na celu lepsze zrozumienie i przyswojenie umiejętności.

Na zajęciach poznasz podstawy anatomii i fizjologii człowieka. To pozwoli Ci świadomie dobierać treningi i ćwiczenia do rodzaju zajęć, które prowadzisz. Dzięki temu nauczysz się skutecznie pomagać swoim podopiecznych docierać do celów, jakie sobie wyznaczą. Poznasz także zasady prowadzenia poszczególnych form aktywności, takich jak aerobik czy step aerobik.

Do kogo skierowany jest kurs instruktora fitness w Kielcach?

Praca instruktora wydaje Ci się atrakcyjna, jednak masz wątpliwości, czy powinieneś iść na kurs? Jeśli po godzinach spędzonych na sali fitness paradoksalnie masz więcej energii, a dodatkowo lubisz otoczenie ludzi i masz ochotę dzielić się z każdym swoją pasją do sportu – kurs instruktora fitness w Kielcach jest stworzony dla Ciebie. Im szybciej się zapiszesz, tym wcześniej zaczniesz swoją wymarzoną pracę!

Jak wygląda kurs instruktora fitness w Kielcach?

Chcesz odbyć kurs, ale pracujesz od poniedziałku do piątku? Wybierz tryb weekendowy – zajęcia odbywają się tylko w soboty i niedziele, dzięki czemu nie musisz rezygnować z pracy. Kurs instruktora fitness w Kielcach możesz ukończyć także w trybie tygodniowym. Wówczas zajmie to tylko 7 dni, a Ty możesz zaczynać swoją wymarzoną karierę od zaraz!

W ciągu 50 godzin kursu poznasz tajniki ludzkiego organizmu oraz zapoznasz się z różnymi technikami ćwiczeń. Dodatkowo uczymy przyszłych instruktorów, jak tworzyć choreografię czy dobierać muzykę. Elementy taneczne i dźwięki są wyjątkowo istotne w fitnessie, dlatego warto o nich wiedzieć więcej.

Kurs kończy się egzaminem, który zdasz z łatwością, jeśli z uwagą podejdziesz do zajęć teoretycznych i praktycznych. Certyfikat ukończenia kursu wystawimy Ci po polsku i po angielsku. Staniesz się również posiadaczem międzynarodowej legitymacji instruktora fitness.

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności