NAJBLIŻSZE KURSY – LUBLIN

KURS INSTRUKTOR FITNESS LUBLIN

Sport to dla Ciebie coś więcej niż hobby? Teraz może stać się Twoją pracą! Kurs instruktora fitness w Lublinie to szansa na zdobycie umiejętności, które pozwolą Ci stać się profesjonalistą w swojej dziedzinie. Dzięki temu nie tylko realizujesz swoją pasję, ale przekazujesz ją innym. Twój wymarzony zawód jest na wyciągnięcie ręki. Zapisz się do nas i wejdź na wyższy poziom!

Akademia Trenerów Sportu – najlepszy kurs instruktor fitness Lublin

Wraz z rozwojem świadomości społecznej na temat aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia pojawia się coraz więcej miejsc oferujących kursy takie jak ten. Aby jednak odnaleźć się na rynku pracy i zostać instruktorem, jakiego szukają klienci, niezbędny jest konkretny zestaw cech i umiejętności.

Wierzymy, że skoro jesteś na tej stronie, Twoja osobowość i zainteresowania predestynują Cię do wykonywania tego zawodu. Jednak oprócz tego potrzebujesz kwalifikacji. Dlaczego Akademia Trenerów Sportu to dobre miejsce, by je zdobyć?

Kurs instruktor fitness Lublin, podobnie jak każdy inny w naszej szkole, prowadzą doświadczeni trenerzy. Nasi wykładowcy od lat pracują w obiektach sportowych, do których możesz trafić po ukończeniu kursu pod ich okiem.

Na podstawie własnych doświadczeń w pracy z grupami fitness tworzą i aktualizują programy kursów, tak aby jak najlepiej przygotować Cię do zawodu. Dostosowują także szkolenia do potrzeb rynku i oczekiwań klientów.

Czerpanie informacji od praktyków pozwoli Ci zdobyć gruntowne przygotowanie do prowadzenia własnych grup. Dodatkowo nasze zajęcia odbywają się w solidnie wyposażonych obiektach. Dzięki temu również na takich siłowniach możesz w przyszłości pracować.

Czego się nauczysz na kursie instruktora fitness w Lublinie?

Odbycie kursu przygotuje Cię do pracy w najróżniejszych obiektach. Zdobędziesz także kwalifikacje pozwalające prowadzić obozy sportowe i zajęcia z różnymi grupami osób. Efekty kształcenia dają Ci gruntowną podstawę do wykonywania wymarzonego zawodu oraz zestaw umiejętności niezbędnych do bycia skutecznym instruktorem.

Nasz program opiera się na praktycznych zdolnościach uzupełnionych niezbędną wiedzą teoretyczną. Dzięki temu nie tracisz czasu na przyswajanie informacji, które później zupełnie Ci się nie przydadzą.

Podczas kursu instruktora fitness w Lublinie poznasz zagadnienia dotyczące fitnessu, nauczysz się tworzyć choreografię, prowadzić aerobik oraz wiele innych rodzajów ćwiczeń. Poruszymy nie tylko tematy związane bezpośrednio ze sportem – omówimy też sposób prowadzenia zajęć fitness i najważniejsze elementy komunikacji z grupą.

Jak przebiega kurs instruktora fitness w Lublinie?

Kurs możesz odbyć w trybie weekendowym lub w jednym tygodniu. Pierwsza część dotyczy teorii, a na drugiej kursanci pracują w praktyce. Grupy zajęciowe liczą po kilkanaście osób, co zapewnia komfort i swobodę zadawania pytań. Kurs instruktora fitness w Lublinie kończy się egzaminem, a jego zaliczenie skutkuje zdobyciem dokumentu potwierdzającego kwalifikacje oraz legitymacji międzynarodowej.

 

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności