NAJBLIŻSZE KURSY – Radom

 • Promocja! Kurs-instruktora-Fitness-Radom

  GRUPOWY Kurs instruktora fitness – Radom (28-09-2024)

  Miasto: Radom
  Termin: 28 września, 2024

  Jego celem jest zaopatrzenie kursantów w wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnego wykonywania zawodu Instruktora Fitness.

  Original price was: 1 690,00 zł.Current price is: 350,00 zł. Kup teraz
  Zostało 10 wolnych miejsc
 • Promocja! Indywidualny kurs instruktora fitness Radom

  INDYWIDUALNY Kurs instruktora fitness (Radom)

  Miasto: Radom
  Termin: Ustalany indywidualnie po zapisie

  Kurs na instruktora fitness w Radomiu to wiele godzin ciężkiej pracy i dobrej zabawy wśród ludzi pozytywnie nastawionych do życia i kochających zdrowy tryb życia.

  Original price was: 2 490,00 zł.Current price is: 350,00 zł. Kup teraz

KURS INSTRUKTORA FITNESS RADOM

Jesteś osobą wysportowaną? Ćwiczenia są Twoim sposobem na życie? Dzień bez aktywności fizycznej uważasz za stracony, bo sport jest motorem napędzającym Cię do działania? Masz poczucie, że nadszedł w Twoim życiu moment, w którym chcesz pójść o krok dalej? Jeśli tak, nie wahaj się – czas podążyć za tym głosem i zrobić kurs na instruktora fitness!

Dlaczego warto ukończyć kurs instruktora fitness?

Odpowiedź jest prosta – jako instruktor fitness masz do spełnienia niezwykle ważną misję. Jaka to misja? Być może z własnego doświadczenia wiesz, że szukamy w tego typu aktywności odskoczni od codzienności. Monotonia życia, nadmiar obowiązków, piętrzące się problemy – to wszystko sprawia, że ludzie dążą do swego rodzaju ucieczki; czegoś, co przywróci harmonię w ich życiu i doda im nowej, świeżej energii. Dlatego tak wiele osób wybiera dziś zajęcia fitness – stanowią one siłę do walki z prozą codziennego, stresującego życia – często dają nawet lepsze efekty niż wizyta u psychologa lub innego specjalisty. Jeżeli czujesz w sobie odwagę i moc, by każdego dnia uszczęśliwiać ludzi poprzez aktywne organizowanie im czasu, przed Tobą pozostał tylko jeden krok – zapisz się na kurs instruktora fitness! Radom jest miejscem, w którym masz taką możliwość.

Kurs instruktora fitness Radom – dla kogo?

Aby ukończyć kurs instruktora fitness, musisz być przede wszystkim osobą prowadzącą zdrowy tryb życia – będziesz w końcu przykładem dla uczestników Twoich zajęć, dlatego sprawność fizyczna, zdrowa dieta czy miłość do aktywności ruchowej to podstawowe cechy, którymi musisz się wyróżniać. Nie zapominaj również, że podczas pracy z grupą osób bardzo przydatna jest umiejętność właściwego komunikowania się z drugim człowiekiem. Z pewnością przyda Ci się empatia, aby uczestnicy traktowali zajęcia z Tobą jako tę właśnie pożądaną odskocznię od codzienności. Poza tym ważne jest również posiadanie poczucia rytmu, niezbędnego przy tworzeniu układów choreograficznych.

Jakie zajęcia obejmuje kurs instruktora fitness?

Na początku ocenimy Twoje umiejętności ruchowe, z kolei dalsza część opierać się będzie na czterech blokach:

 • W pierwszym bloku zajęć poznasz podstawy fitnessu oraz choreografii, a także sposoby komunikowania się z grupą. Nauczysz się dodatkowo budować układy chorograficzne.
 • Drugi blok odsłoni przed Tobą tajniki aerobiku – poznasz tu podstawowe kroki charakterystyczne dla tej formy aktywności.
 • W trzecim bloku zaprezentujemy Ci zasady step aerobiku.
 • Czwarty blok kursu to zapoznanie się z metodami wzmacniającymi poszczególne partie ciała.

Co zyskasz po ukończeniu kursu na instruktora fitness?

O Twoje profesjonalne przygotowanie zadbają trenerzy z Akademii Trenerów Sportu. Po ukończeniu naszego kursu otrzymasz legitymację w wersji polsko- i anglojęzycznej; a także specjalny, dwujęzyczny certyfikat. Posiadając tak mocne fundamenty, możesz podjąć pracę instruktora fitness w centrach sportowych czy w klubach fitness; dołączając zaś do zespołu trenerów uzyskasz świetną okazję do aktywnego spędzania wakacji w różnego rodzaju szkółkach kolonijnych i na obozach sportowych. Co więcej, dwujęzyczny certyfikat trenera fitness otwiera przed Tobą możliwość wyjazdów zagranicznych – dokumenty, które otrzymasz po zakończeniu kursu, są akceptowane na terenie całej Unii Europejskiej!

Kurs instruktora fitness – Czy jest możliwość odbycia kursu w trybie indywidualnym?

Tak! Jeżeli zależy Ci na czasie i elastycznym grafiku? Zależy Ci na kursie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Skorzystaj z opcji kursu na instruktora fitness w trybie indywidualnym!

Indywidualny-kurs-intruktora-fitness-ats-sport

Nasz wykładowca przeprowadzi z Tobą wstępną analizę i dostosuje terminarz zajęć do Ciebie. Posiadamy własne obiekty, które gwarantują wysoki komfort zajęć. Nie czekaj, więcej informacji pod naszym numerem kontaktowym. Przy wybraniu tej opcji można skorzystać z płatności ratalnej.

Szkolenia w ATS-Sport odbywają się w naszych obiektach. Po zakończeniu kursu wciąż możesz liczyć na pomoc specjalistów. Jeśli potrzebujesz porad bądź wskazówek, wystarczy, że się do nas zgłosisz. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Akademii Trenerów Sportu.

 
Kurs Instruktora Fitness Radom

SYLWIA TYSZKO

Wykładowca
Kurs Instruktora Fitness Radom
Sylwia-Tyszko
Rejestr Instytucji Szkoleniowych

Posiadamy ministerialny wpis do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02./0005 7/2020 oraz wpis do Bazy Usług Rozwojowych.

Akademia posiada wdrożone standardy jakości ISO 9001, dla instytucji szkoleniowych, potwierdzony certyfikatem
ECJiP Polska, w zakresie przygotowania oraz realizacji szkoleń.

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

absolwentów
< 0
miast w Polsce
0
skuteczności
0 %