NAJBLIŻSZE KURSY – Toruń

Kurs instruktora fitness Toruń

Chodzisz na fitness po pracy? A gdyby tak… chodzić na fitness zamiast do pracy? To możliwe! Zapisz się na kurs instruktora fitness w Toruniu i zamień swoje hobby w sposób zarabiania na życie. Rób to, co lubisz, i zarabiaj na tym!

Kurs instruktora fitness w Toruniu – oferta Akademii Trenerów Sportu

Jako jedna z najlepszych akademii sportowych w Polsce zatrudniamy najlepszych trenerów i instruktorów. To sprawia, że nasz program edukacyjny doskonale współgra z praktycznymi aspektami pracy w obiektach sportowych.

Dbamy, by realizowane zagadnienia odpowiadały na trendy sportowe oraz aktualne potrzeby branży. To pozwala kształcić najlepszych instruktorów, którzy cieszą się powodzeniem na rynku pracy. Nasi absolwenci zyskują możliwość prowadzenia własnych zajęć na najlepszych siłowniach i w renomowanych klubach sportowych.

Kurs instruktora fitness w Toruniu pozwoli Ci w krótkim czasie przyswoić wiedzę i umiejętności, których będziesz używać przez lata. Wszystko dzięki naszym wykładowcom, którzy w zrozumiały sposób potrafią dzielić się swoim doświadczeniem i zdobytą wiedzą.

Kurs instruktora fitness w Toruniu – efekty kształcenia

Odbycie kursu na Akademii Trenerów Sportu to pierwszy krok do stania się mistrzem. Ucząc się od najlepszych, zyskujesz nie tylko źródło informacji, ale i prawdziwy obraz pracy instruktora fitness. Przygotujemy Cię do wymarzonego zawodu od podstaw.

Poznasz poszczególne metody treningów i nauczysz się je poprawnie przeprowadzać. Na zajęciach dowiesz się wiele o aerobiku, step aerobiku i samym fitnessie. Przyswoisz zasady dobierania muzyki oraz tworzenia prostych i zaawansowanych choreografii. Omówimy techniki rozgrzewek oraz ćwiczeń wzmacniających, korekcyjnych czy rozciągających.

Dzięki umiejętnemu połączeniu teorii i praktyki kurs instruktora fitness w Toruniu pozwala zarówno poprawnie wykonywać czynności, jak i rozumieć ich cel. Poza kwalifikacjami zyskasz kontakt z innymi pasjonatami sportu. Tym samym zawrzesz wartościowe kontakty zawodowe.

Kurs instruktora fitness w Toruniu – dla kogo?

Kim jest idealny instruktor fitness? Z pewnością kwalifikacje i wiedza o treningach to niezbędny element. Jednak w tym zawodzie przewagę daje pasja i chęć rozwoju. Zapisz się na kurs instruktora fitness w Toruniu, jeśli:

  • lubisz otoczenie ludzi i chętnie będziesz z nimi pracować,
  • chcesz motywować innych do aktywności i troski o zdrowy styl życia,
  • jesteś gotowy prowadzić innych do celu w przyjazny sposób.

Kurs instruktora fitness w Toruniu – ile trwa i jak wyglądają zajęcia?

Na kurs przeznaczyliśmy 35 godzin. Możesz odbyć je w weekendy lub w ciągu jednego tygodnia. Zarówno w trakcie kursu, jak i po jego zakończeniu masz możliwość zadawania pytań i uzyskiwania merytorycznych informacji od prowadzących.

Zajęcia praktyczne odbywają się na siłowni Champion, gdzie oddajemy w ręce kursantów profesjonalny sprzęt i nowoczesną przestrzeń.

Ostatni etap kursu instruktora fitness w Toruniu to egzamin. Zaliczenie części teoretycznej i praktycznej to przepustka do Twojej wymarzonej pracy – otrzymasz certyfikat ukończenia i legitymację instruktora.

Zajęcia prowadzone są odbywa się w renomowanej siłowni Champion w Toruniu.

Kurs na instruktora fitness w Toruniu to wiele godzin ciężkiej pracy i dobrej zabawy wśród ludzi pozytywnie nastawionych do życia i kochających zdrowy tryb życia. Zajęcia odbywają się na naszych obiektach w małych 14 osobowych grupach. Sami przygotowujemy programy nauczania w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę, którą wzbogacamy o nowe trendy na rynku. W naszej Akademii zadbasz nie tylko o swoje ciało, ale również posiądziesz wiedzę z zakresu fitness. Z pod naszej ręki wyszło już wielu profesjonalnie wyszkolonych absolwentów, którzy robią karierę na terenie całej Europy.

Champion Toruń silownia

SYLWIA PACHOLEC

Wykładowca

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

absolwentów
< 0
miast w Polsce
0
skuteczności
0 %