NAJBLIŻSZE KURSY – ZIELONA GÓRA

Kurs Instruktora Fitness Zielona Góra – Czy to dla mnie?

Kurs instruktora fitness Zielona Góra przeznaczony jest dla osób, które chcą zrobić karierę w branży fitness i zdrowia. Po ukończeniu kursu absolwent będzie przygotowany do pracy z klientami indywidualnymi oraz z grupami osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności. Będzie mógł pracować zarówno w klubie fitness jak i samodzielnie jako Freelancer. Ponadto nasi absolwenci, oprócz otrzymania certyfikatów potwierdzających nabyte kompetencje w zakresie Instruktora Fitness dostają legitymacje trenerską oraz rekomendacje, aby lepiej odnaleźć się na rynku pracy.

Czy jesteś pasjonatem pomagania innym w osiąganiu ich celów zdrowotnych i kondycyjnych? Kurs Instruktora Fitness w  ATS-Sport da Ci narzędzia, wiedzę i pewność siebie, aby pomóc każdemu. 🏋️♀️

Kurs Instruktor fitness Zielona Góra. Instruktorzy fitness są zaangażowani w ocenę, nauczanie, szkolenie i nadzór nad różnymi osobami w klubach zdrowia i fitness, salach gimnastycznych, ośrodkach sportowych i społecznych organizacjach rekreacyjnych. Instruktorzy fitness mogą specjalizować się w takich dziedzinach, jak aerobik, aqua-fitness, trening personalny, ćwiczenia dla określonych grup (takich jak osoby starsze), trening oporowy i pływanie.

Zajęcia prowadzi Aneta Ostrówka

Wybierając naszą Akademię masz pewność, że zajęcia i wiedza będą na najwyższym poziomie. Jako lider placówek edukacyjnych wyselekcjonowaliśmy najlepszą kadrę wykładowców i opracowaliśmy obszerny program nauczania, dzięki czemu zachowujemy cały czas wysoki poziom nauczania.

Zdobądź uprawnienia instruktora fitness aby pomagać ludziom w osiąganiu ich celów, utrzymania dobrego zdrowia fizycznego, zaplanowaniu i wdrożeniu programów treningowych oraz zapewnić ludziom doradztwo w zakresie diety, odżywiania, techniki ćwiczeń i innych ważnych obszarów.

Bycie instruktorem fitness pozwala zdobyć dobrze płatna prace w siłowni, centrum fitness bądź hotelowym dziale Fitness.

Jakie będą Twoje zadania?

Typowe zadania instruktora obejmują:

 • Pomaganie ludziom w ustalaniu i osiąganiu celów fitness
 • Prowadzenie zajęć grupowych
 • Praca indywidualna z klientem prywatnym, dobieranie odpowiedniego programu i wdrażanie go monitorując technikę podopiecznego i jego postęp
 • Monitorowanie postępu podopiecznych
 • Stałe rozwijanie swoich umiejętności aby zapewnić najwyższy poziom opieki nad klientem.
 Sprawdź również kurs w formie indywidualnej!

Kursy i szkolenia odbywaja się w Morelowa 34 Fit&Dance

Morelowa 34 studio tanca

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

 1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

  Danuta Makowska
 1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

  Krzysztof Mazur