Akademia Trenerów Sportu to nowoczesna instytucja szkoleniowa zajmująca się promocją zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Zakres naszych działań obejmuje cykle warsztatów prowadzonych przez trenerów z dużym doświadczeniem. Dążymy do tego, aby stworzyć specjalistyczne środowisko, w którym przyszli trenerzy mogą poszerzać kompetencje pozwalające im samodzielnie prowadzić szkolenia w Polsce i za granicą. Zapraszamy na kursy, w trakcie których przekazujemy wiedzę teoretyczną oraz praktyczną m.in. przyszłym instruktorom fitness.

Profesjonalny kurs na instruktora fitness

Organizujemy szkolenia w małych grupach zajęciowych, co ułatwia uczestnikom skupienie się na doskonaleniu umiejętności. Zajęcia prowadzi znakomicie wyszkolona kadra trenerska, która realizuje autorskie programy nauczania. Szeroka gama oferowanych szkoleń obejmuje m.in. kurs instruktora fitness. Skorzystaj z możliwości i dołącz do szczęśliwych absolwentów – osób, które podniosły kwalifikacje, aby zmienić ścieżkę swojej kariery.

Dzięki uczestnictwu w kursach ATS-Sport otrzymasz niezbędne przygotowanie do podjęcia pracy w charakterze trenera. Możesz zatrudnić się w centrum sportowym, klubie fitness, centrum wypoczynkowym czy siłowni. Masz szansę dołączyć do zespołu trenerów szkółek kolonijnych lub obozów sportowych.

Kurs instruktora fitness – co daje absolwentom?

Kiedy ukończysz kurs instruktora fitness, otrzymasz plastikową legitymację w dwóch wersjach: polsko- oraz anglojęzycznej. Jako absolwent Akademii Trenerów Sportu dostaniesz również certyfikaty potwierdzające odbycie szkolenia (w języku polskim oraz angielskim). Zawodowa legitymacja instruktora fitness otwiera przed Tobą nowe możliwości na europejskim rynku pracy. Wszystkie dokumenty, które dla Ciebie przygotujemy, będą w pełni akceptowane na terenie całej Unii Europejskiej.

Kurs instruktora fitness w trybie indywidualnym?

Zależy Ci na czasie i elastycznym grafiku? Zależy Ci na kursie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Skorzystaj z opcji kursu na instruktora fitness w trybie indywidualnym!

Nasz wykładowca przeprowadzi z Tobą wstępną analizę i dostosuje terminarz zajęć do Ciebie. Posiadamy własne obiekty, które gwarantują wysoki komfort zajęć. Nie czekaj, więcej informacji pod naszym numerem kontaktowym. Przy wybraniu tej opcji można skorzystać z płatności ratalnej.

Szkolenia w ATS odbywają się w naszych obiektach. Po zakończeniu kursu wciąż możesz liczyć na pomoc specjalistów. Jeśli potrzebujesz porad bądź wskazówek, wystarczy, że się do nas zgłosisz. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Akademii Trenerów Sportu.

AKTUALNE KURSY NA INSTRUKTORA FITNESS

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur