Kursy Trenerskie i Instruktorskie w Toruniu Champion

Kursy Trenerskie i Instruktorskie w Toruniu

Duże zainteresowanie kursami w naszej akademii sprawiło, że otworzyliśmy nowe kierunki w Toruniu/ Bydgoszczy. Kurs trener personalny Toruń przy rosnącej liczbie fitness klubów to szansa na zdobycie dobrego zawodu. Szeroka wiedza, którą otrzymacie pozwoli wam w łatwy sposób przebrnąć przez rekrutacje do nowej pracy. Pasjonaci siłowni również po ukończeniu kursu na trenera personalnego w Toruniu poszerzą swoje horyzonty oraz zrobią wielki krok w przód ku swoim obranym celom.

Dlaczego warto wybrać akademię trenerów sportu?

Kurs trenera personalnego w Toruniu to wykłady, warsztaty praktyczne oraz prezentacja sprzętu przeznaczonego do prowadzenia treningów personalnych z klientami. Oprócz tego wiele ciekawych nowinek oraz możliwość poznania wiele ciekawych rzeczy od doświadczonych wykładowców (cały program zajęć znajduje się w zakładce kursy / trener personalny).

Program w ATS-SPORT został dopasowany do potrzeb uczestników. Do wykładów i praktyki proponujemy panele dyskusyjne, które koncentrują się na dwóch istotnych tematach – przygotowanie motoryczne dla sportowców oraz diagnostyka w treningu personalnym.

Zapraszamy do zapisów na kurs trenera personalnego w Toruniu.

Zapisy przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy na stronie.

Już za tydzień opiszemy kurs instruktora fitness.