KURS-TRENERA-PERSONALNEGO-RADOM-ATS.

Czy warto być trenerem personalnym?

Oto 5 powodów, dla których powinieneś zostać trenerem personalnym. Praca w zawodzie trenera personalnego przynosi wiele korzyści. Jeśli zastanawiasz się nad przyszłością związaną z treningiem personalnym i uważasz, że może być ona dla Ciebie odpowiednia, to istnieje kilka powodów, dla których może to być właściwy wybór. W tym zawodzie jest wiele wspaniałych rzeczy, które sprawiają, że jest to ekscytująca i satysfakcjonująca praca. Jeśli uważasz, że zawód trener personalny spodobałaby Ci się i masz predyspozycje, by zostać nim, czytaj dalej i dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto nim zostać!

Możesz bardzo dobrze zarabiać jako trener personalny

Jedną z najlepszych rzeczy w byciu trenerem personalnym jest to, że można bardzo dobrze zarobić. W zależności od tego, gdzie pracujesz i jaką masz klientelę, możesz zarobić od 150 do 250 złotych za trening. Oczywiście, za swoje usługi chcesz pobierać jak najwyższe opłaty, możesz to osiągnąć na kilka sposobów. Jednym ze sposobów na zwiększenie zarobków jest praca z ludźmi, którzy mogą sobie pozwolić na zapłacenie więcej za Twoje usługi. Jeśli specjalizujesz się w pracy z klientami bardziej wymagającymi, możesz zarobić o wiele więcej niż pracując z ludźmi o niższych wymaganiach. Innym sposobem na zwiększenie zarobków jest przyjmowanie większej liczby klientów. Oczywiście, wymaga to poświęcenia dodatkowego czasu, ale jeśli można zarobić więcej pieniędzy na godzinę, warto to zrobić.

Pomaganie ludziom w osiągnięciu ich celów związanych z kondycją fizyczną

Jeśli lubisz pomagać ludziom w osiąganiu ich celów fitness i prowadzeniu zdrowego stylu życia, pokochasz bycie trenerem personalnym. Będziesz mieć możliwość interakcji z wieloma ludźmi, pomagając im osiągnąć wymarzone rezultaty. Będziesz mógł również obserwować ich rozwój i zadowolenie, gdy będą osiągać swoje cele. Praca jako trener personalny jest to bardzo wdzięczny zawód, ponieważ pomagasz ludziom żyć zdrowiej, osiągać lepszą formę życiową oraz sprawiasz, że są bardziej produktywni. Możesz także pomóc komuś pokonać problem zdrowotny lub uzyskać sprawność fizyczną. Możesz też pomóc np. zapracowanej bizneswoman w dopasowaniu treningu do jej napiętego grafiku i ograniczyć jej stres związany z pracą. Trener personalny to pomaganie ludziom w poprawie wszystkich aspektów ich życia.

LUBISZ BYĆ ODPOWIEDZIALNY ZA SWÓJ WŁASNY HARMONOGRAM

Trener personalny jest odpowiedzialny za swój własny grafik. Oczywiście, będziesz pracować z klientami i upewniać się, że mają sesje o określonych porach, ale poza tym sam decydujesz o swoim harmonogramie i godzinach pracy. Jest to zaleta bycia trenerem osobistym, ponieważ sam możesz wybrać godziny pracy i zbudować swój własny harmonogram, który będzie dla Ciebie najlepszy. Ta elastyczność jest świetna, jeśli masz rodzinę, dzieci, inne zobowiązania lub po prostu wolisz mieć większą kontrolę nad swoim dniem. Możesz zdecydować, czy chcesz pracować wcześnie rano, czy późno w nocy.

CHCESZ MIEĆ PRACĘ, KTÓRA CIĄGLE SIĘ ZMIENIA I JEST WYZWANIEM

Jeśli chcesz mieć pracę, która jest dynamiczna i jest pełna wyzwań, to pokochasz bycie trenerem personalnym. Stale pracujesz z nowymi klientami, próbujesz nowych ćwiczeń, wypróbowujesz nowe techniki i sprzęt. Nigdy się nie nudzisz! Twoja praca ciągle się zmienia, ponieważ pracujesz z różnymi ludźmi, starając się sprostać ich potrzebom. Stale stawiasz sobie nowe wyzwania, znajdując nowe ćwiczenia do wypróbowania, stosując bardziej zaawansowane techniki i wyznaczając osobiste cele. Te ciągłe zmiany i wyzwania sprawiają, że Twoja praca jest bardzo ekscytująca i satysfakcjonująca. Satysfakcję daje też świadomość, że pomaga się ludziom poprawić jakość ich życia.

ZASTANAWIASZ SIĘ jaki kurs wybrać?

skontaktuj się z naszym zespołem, chętnie Ci doradzimy!

STALE SIĘ UCZYSZ I LUBISZ PRACOWAĆ W SZYBKIM TEMPIE.

Jeśli uwielbiasz uczyć się nowych rzeczy i lubisz pracę w szybkim tempie, bycie trenerem personalnym to idealna kariera dla Ciebie. Trener personalny ciągłe wyzwanie, które wymaga od Ciebie nauki nowych ćwiczeń, nowych sposobów treningu i nowego sprzętu. Ciągle uczysz się nowych rzeczy i doskonalisz swoje umiejętności. To ciągłe uczenie się sprawia, że jesteś bardzo zaangażowany i zainteresowany swoją pracą. Zwiększa też szanse na zatrudnienie i potencjał zarobkowy, ponieważ stale podnosisz swoje umiejętności i wiedzę. Ponadto będziesz pracować w środowisku o szybkim tempie. Będziesz pracować w otoczeniu innych klientów i będziesz mieć wiele czynników rozpraszających uwagę. Trener personalny musi być wielozadaniowy i przyzwyczaić się do szybkiego tempa pracy. Jeśli lubisz ten aspekt pracy, jest to ogromna zaleta!

PODSUMOWANIE

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem zawodu trenera personalnego i uważasz, że jest on dla Ciebie odpowiedni, istnieje kilka powodów, dla których może to być właściwy wybór kariery dla Ciebie. Praca w charakterze trenera personalnego przynosi wiele korzyści, ale nie jest przeznaczona dla każdego. Jeśli uważasz, że tego typu praca sprawiałaby Ci przyjemność i masz odpowiednie predyspozycje, aby zostać trenerem personalnym, zapisz się na jedno z naszych kursów w formie grupowej lub indywidualnej. Teraz, gdy już wiesz, dlaczego powinieneś zostać trenerem personalnym, na co czekasz? Weź udział w zajęciach szkoleniowych i zacznij przygotowywać się do kariery, którą pokochasz.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

edycja kursu na trenera personalnego
ZNAJDŹ KURS