Praca instruktora fitness czy trenera personalnego jest jak praca lekarza, całe życie uczymy się nowych metod treningowych, zdobywamy cenne doświadczenie, próbujemy nowych technik czy poszerzamy naszą wiedze poprzez dodatkowe szkolenia.

Kurs jest bardzo ważny i uczy zawodu. W Akademii Trenerów Sportu program zajęć jest bardzo obszerny i idealnie przygotowuje do pracy jako Trener oraz Instruktor. Jest to odpowiednia baza aby zacząć swoją karierę.  Jednak żeby dalej odpowiednio się rozwijać trzeba zagłębiać się w poszczególne dziedziny. Najlepszym rozwiązaniem są szkolenia jedno lub dwudniowe. Zdobywając dodatkową wiedzę zdobywamy kolejne doświadczenie, pewność siebie oraz zwiększamy zakres naszych usług co znacząco wpłynie na możliwość pozyskania kolejnego podopiecznego.

W ATS podczas dużej selekcji wyłoniliśmy najlepszych wykładowców oraz trenerów którzy w swoim życiu osiągneli wiele. Oprócz tego są pozytywnie zakręceni na punkcie sportu a przekazywanie wiedzy przychodzi im z łatwością. Oprócz wiedzy, którą wam przekażą podzielą się swoim doświadczeniem, które zdobyli podczas licznych startów w zawodach. Jeśli chcesz podnieść kwalifikacje najlepszym rozwiązaniem będą szkolenia w Akademii Trenerów Sportu. Tylko tutaj dbamy o jak największą jakość zajęć oraz aby wiedza była przekazana w odpowiedni sposób. Małe grupy zapewniają najlepsze warunki do nauki. Ważne również jest to, że nie jesteśmy kolejną sieciówką która hurtowo tworzy w całej Polsce niedouczonych trenerów, którzy później kaleczą ludzi. My nie dopuszczamy możliwości aby ktoś opuszczał nas bez odpowiedniej wiedzy!!

Jeśli chcesz zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz wiedze to zapraszamy na szkolenia oraz kursy w ATS SPORT