grupa kursantow trener personalny torun

Miło nam poinformować, że cała grupa zdała egzamin i uzyskała tytuł Trenera Personalnego w Akademii Trenerów Sportu. Kurs prowadził nasz doświadczony wykładowca Michał Wszelaki.

Gratulujemy!

Był to ostatni kurs w roku 2018 i z pozytywną energią zamykamy ten rok 🙂 . Zapraszamy również do zapisów na kolejne szkolenia ! Pierwsze kursy ruszają już w styczniu 2019r.  Pamiętajcie, że każdy kto zapisze się w grudniu dostaje 10 % zniżki na kurs !!!! Nie zwlekaj i dołącz do najlepszej akademii w Polsce !

Dlaczego Akademia Trenerów Sportu ?

Zaufanie – jesteśmy na rynku od 2013 roku i od tamtego czasu ciągle doskonalimy nasze programy nauczania a nasza pozycja jest ugruntowana na rynku szkoleniowym

Certyfikaty – Po ukończonym kursie otrzymujesz dwa certyfikaty oraz plastikową legitymację ( wszystkie dokumenty polsko i anglojęzyczne ). Akademia Trenerów Sportu posiada również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych.

Popularność – Kursy w naszej akademii cieszą się wielkim zainteresowaniem. Nasza jednostka edukacyjna wykształciła parę tysięcy kursantów a co roku notujemy wzrost zainteresowania naszymi szkoleniami !

Kurs organizowany na siłowni Champion GYM&FITNESS

Zadzwoń zapytaj 516501395 lub napisz do nas kontakt@ats-sport.pl chętnie odpowiemy na wasze pytania !